top of page

Vrh "M "

První štěňátka naší Josephine z krásného spojení se narodila 24.4.2024   !

Pokud máte zájem o štěňátko z tohoto krásného spojení, kontaktujte nás : 602534723

C.I.B, MCh MGCh JOSEPHINE Giulia z Valdštejnských lip & C.I.B MCh EW 2021 Ridge´s Star HALVARD (RUS)

https://www.rajce.idnes.cz/valdstejnaci/album/vrh-m

                           sledujte aktuální galerii štěňátek 

z VL zmens.jpg
sono 2 zmens.jpg
sono zmens .jpg

JOSEPHINE je v současné době jedinou pokračovatelkou našeho chovu a tak se na příchod jejích prvních štěňátek moc těšíme.

Pepi je pro mně opravdu speciální fenka. Jak svojí osobností, povahou, temperemantem … tak obrovskou chutí pracovat a „udělat pro mně cokoli“, jen aby mi udělala radost. Je to krásná fena s mnoha přednostmi, které bych chtěla ve svém chovu upevnit. Musela si cestu ke mně trochu vybojovat, protože jako malé štěně byla velmi temperamentní a dlouho zkoušela moji trpělivost 😉 Vyrostla z ní skvělá vyrovnaná fena, která je už šestou generací v mém chovu.

Splnila šampionáty mnoha zemí a získala mnoho cenných výstavních ocenění. Je to fenka s krásnou hlavou a pěknýma tmavýma očima, s výborně utvářeným hrudníkem a předhrudím, s perfektním úhlením obou párů končetin a krásným dynamickým pohybem.  Více o Pepi v sekci naše feny ...

Jelikož si moc přeji po Pepi holčičku, vybírala jsem krycího psa pečlivě a  čekala jsem dlouho. Přála jsem si psa bez genetického zatížení, se 100% zdravotními výsledky a hlavně s výbornou přátelskou povahou. Výběr se mi tak značně zúžil a hledání nebralo konce, až mi do očí padl Vard. Je to úžasný pes z ruského chovu chovatelské stanice Ridge´s Star, která odchovává krásné kvalitní jedince s nepříbuznou krví. Ruské psy sleduji už dlouho, typově se mi velmi líbí. Jsou exterierově velmi pěkně vyvážení a doufám, že krev ruských linií bude i zajímavým obohacením v mém chovu a genofondu u nás.   

Osobně znám i Vardova otce Ridges´s Star Eshtan Eyshuli, kterého jsem už před lety zvažovala použít pro svůj chov. V té době ale bylo tyto plány ještě velmi složité realizovat.

Varda jsem poprvé zaznamenala v juniorském věku a stále jsem se k němu vracela. V mých očích je dokonalým představitelem RR s vynikajícím úhlením obou párů končetin, krásnou hlavou, tmavýma očima, pěknýma silnýma zádama, perfektně utvářeným hrudníkem včetně předhrudí a s perfektním zdravím včetně výsledků genetických testů. Jako bonus má Vard perfekní pohyb, krásný ridge a je nositelem obou genů pro ridge - R/R, za což jsem velmi ráda.  Typově mají s Pepi mnoho společných rysů, což  mám při výběru budoucích rodičů také moc ráda. I on je držitelem mnoha výstavních ocenění a šampionátů, včetně titulu Evropský vítěz 2021 a Interšampion.

Byla jsem rozhodnutá, že Varda chci 100% použít ve svém chovu, jen nám celé plánování trochu ztížila současná situace v Rusku. Jsem proto velmi vděčná jeho majitelce Anně Malamud, že svého chlapečka poslala na čas na Slovensko, a díky tomu mi umožnila splnění mých chovatelských snů a plánů. Strašně se na štěňátka těšíme a doufám, že pro nás roste v bříšku další malá Valdštejňácká princezna <3

C.I.B  MCh  MGCh  ClubCh,  "VICE" European winner 2022, Club winner 

Josephine Giulia z Valdštejnských lip   "Pepi"

        Matka : C.I.B, MCH, MGCh Giulia Eliviann z Valdštejnských lip (CZ)       Otec : Ch Catch Me Dreaming Lebombo ​

 

Zdraví a ocenění :

HD A, ED 0/0, OCD neg, LTV 0, spondylosa neg

JME neg, DM neg,  B -locus B/B, D -locus D/D Hemophilia B - clear, Hemophilia A - clear , ridge R/r  ,  výška, - 64 cm

 plnochrupá se správným nůžkovým skusem

 

Interchampion, Champion of Czech Republic, Czech Grand champion, Club champion KCHRR  &  ČKRR, Club winner 2022 KCHRR

 Absolutly winner & the most beautiful female of the year 2021 KCHRR

Best show female of the year 2021 ČKRR

Champion A, PL, HU, TU, GRE, SRB, BiH, ME, MO, MAK, ROM, RKS, ALB, BAL, Alpensieger, multiple BOB, BIG, res BIG, Crufts qualifications 2022 a 2023, "VICE" EUROPEAN WINNER PARIS 2022, Latin winner EDS Paris 2022, TOP 12 open class female Crufts 2023

 JCh MCh    C.I.B    EUROPEAN WINNER 2021

Ridge´s Star Halvard     " Vard"    (RUS)

        Otec : EW, JEW, C.I.B  Ridgeś Star Eshtan Eyshuli (RUS)   &     Matka: Ridge´s Star Shine Shantal (RUS)

Zdraví a ocenění :

HD A, ED 0/0, OCD neg, LTV 0, L7, spondylosa neg 

                                          JME neg, DM neg,  B -locus B/B, D -locus D/D,  Hemophilia B - clear, ridge R/R, EOAD N/N, výška 69 cm

                                                                                       plnochrupý se správným nůžkovým skusem

Interchampion, European winner 2021, Latin winner 2022

Champion Spain, Russia, Belorussia, Estonia, Hungary, Romania

Junior champion of Russia, Junior Eurasia champion,  Best male of Eurasia 2021

multiple BOB, BIG, res BIG

24.4.2024 ... toto magické datum se pro nás stalo dnem dnem D.!  Naše štěňátka se rozhodla přijít na svě a nebylo to zrovna jednoduché.  Museli jsme zabojovat. Josephine přivedla na svět 7 krásných štěňátek, 5 holčiček a 2 kloučky. Poslední chlapeček to bohužel nestihl včas a je nám to stále moc líto

Z Pepinky se stala úžasná máma, která starostlivě pečuje o svoje miminka jsme šťastní a strašně unavení...

Děkuji moc všem co nám drželi palce a znovu děkuji Vardovi a Anně Anna Malamud za náš úžasný M team. V tuto chvíli se všechna štěňátka jeví jako standardní. 


První fotografie najdete zde a na našem facebooku v galerii vrhu "M".

Miminka 1. týden 

Miminka 2. týden