top of page

VRH C

Bude doplněno  ......

16.6.2006
Štěňátkům je osm týdnů. Všech 13 štěňátek je standardních, všichni mají velmi pěkné ridge, nůžkový skus, někteří velmi málo bílé barvy a všichni pejskové mají sestouplá varlátka. Ve vrhu není jediný zálomek nebo dermoid sinus. Vrh je velmi vyrovnaný jak váhově, tak exterierově.

 

 

20.4.2006
Skvělé zprávy po kontrole vrhu!!  Všechna štěňátka jsou standardní! Žádný zálomek, žádný dermoid sinus, bílá ve standardu a krásné ridge! Je to pro nás ta nejskvělejší zpráva a velmi si vážíme tak krásného a vyrovnaného vrhu!

Přidali jsme pro Vás novou fotogalerii štěňátek. Klikněte v hlavním menu na štěňata a poté sjeďte dolů na vrh C – na počátku.

 

 

19.4.2006
Annie se narodilo 13 překrásných štěňátek! (7 holčiček a 6 kluků) 1x mrtvě narozená standardní fenečka z celkového počtu 14. Po náročném porodu se všichni zotavujeme. Podrobnosti a první fotky Vám přineseme ihned, jak nám to okolnosti dovolí.

20.03.2006
Všem oznamujeme radostnou novinu, dnes bylo ultrazvukem potvrzeno, že Annie je březí! Předpokládaný datum narození štěňátek bude okolo 20.4.2006.

17.2.2006 
Annie velmi rychle nadešly její nejvhodnější dny ke krytí a tak jsme trochu chaoticky a nervozní naházeli věci do auta a vyrazili na dlouhou cestu do Košic. Po celou cestu mě trápily myšlenky, jak asi Annie své první namlouvání zvládne. Ještě, že je Musi zkušený chlapec, který nás celou dobu netrpělivě vyhlížel z okna. Annie zpočátku s jeho návrhy nesouhlasila, ale po chvíli se ode mě odpoutala a přistoupila na jeho hru. Krytí proběhlo v pořádku a k naší spokojenosti :) Pokud nám bude přáno, brzy se dozvíme, zda byla naše cesta na Slovensko úspěšná a budete se moct s námi těšit na první štěňátka Annie.

Tatínkem bude krásný elegantní pes Musafah Leoridge ( DKK 0/0, DLK a OCD 0/0, plnochrupý, imp.IT/USA ).

V Musiho žilách koluje krev amerických předků. Jeho rodokmen je velmi zajímavý, předkové nejsou zatíženi dysplazií ani jinými dědičnými chorobami. Musi pochází z liniové plemenitby a má hnědonosou matku velmi kvalitního pigmentu. Další Musiho předností je milá, nekonfliktní povaha, pěkně modelovaná hlava, krásné tmavé oči a výrazně dlouhý ridge.

Více info najdete na www.rr.sk/tusani

Ze spojení Annie a Musiho očekáváme upevnění typu, oba mají velmi podobný typ hlavy a krásné tmavé oči, vydatný elegantní pohyb a pěkné předhrudí.

FOTKY Z KRYTI 

STATISTIKA VRHU 

RODOKMEN 

bottom of page